10 ulubionych kanałów na YouTube

yt

YouTube

Dziś przedstawiam Wam moje top 10 kanałów na YouTube, które najbardziej lubię oglądać. Wśród nich jest tylko jeden kanał typowo makijażowy – nie jest to mój główny nurt zainteresowań. Kolejność przypadkowa 🙂

1.Loveandgreatshoes

Kanał lifestylowy ,który prowadzą dwie wspaniałe dziewczyny, które są dla mnie inspiracją. Ich energia zaraża. Znajdziecie u nich stylizacje, wystroje mieszkania, vlogi z podróży, polecenia kosmetyków, książek czy filmów.

https://www.youtube.com/user/loveandgreatshoes

2. Florencebeauty

Kanał lifestylowy prowadzony przez świetną dziewczynę, z dużym wyczuciem stylu. Możemy zainspirować się jej stylem ubioru, wystrojem mieszkania, polecanymi wykonawcami i kosmetykami.

https://www.youtube.com/user/florenceBeauty

3. Nissiax83

Mój pierwszy zasubskrybowany kanał na YouTube, pierwsza osoba, która zwróciła moją uwagę na włąściwą pielęgnację skóry. Agnieszka, żyje w Nowym Jorku, jest kosmetologiem, weganką, biegaczką. Bardzo ewoluowała przez lata i wciąż można dowiedzieć się od niej nowych rzeczy.

https://www.youtube.com/user/nissiax83

4. Raaadzka

Nie jestem frikiem modowm, ale bardzo cenię sobie optymizm Madzi, czerpię od niej dawkę pozytywnej energii, inspiracje modowe i nie tylko (także polecenia książek, filmów czy ciekawych miejsc godnych zobaczenia).

https://www.youtube.com/results?search_query=raaadzka

5. Missy Sue

Kanał włąsciwie wyłącznie z tutorialami włosowymi, który ułatwił mi życie. Jeszcze nigdy nie udało mi się odzwierciedlić fryzury tak ładnie ja robi to Missy, ale i tak jestem zadowolona. Wesele czy inna impreza nie wymaga już wizyty u fryzjera. Rano, gdy włosy nie współpracują, robię szybką fryzurę w 2 minuty i wyglądam na ogarniętą.

https://www.youtube.com/user/msncook11

6. Lisa Eldridge

Ten kanał znają na pewno wszyscy miłośnicy makijażowi. To od niej nauczyłam się wszystkiego, co wiem o makijażu. To dzięki niej nie noszę na twarzy tony podkładu, tylko stosuję metodę „pinpoint concealer”. Lisa jest prawdziwą artystką i nie musimy obawiać się efektu instagramowego przesadzenia.

https://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom

7. Paula’s choice

Kanał firmy założonej przez Paulę Begun. Kanał ten zmianił całkowicie moje podejście do pielęgnacji skóry. Przez dłuższy czas zmagałam się z trądzikiem i dzięki jej radom, a także niektórym zjej kosmetyków, udało mi się go wyeliminować w znacznym stopniu. Porady wynikają z dostępnych badań naukowych, a nie testów i subiektywnych opini. Polecam szczególnie archiwalne nagrania.

https://www.youtube.com/user/PaulasChoiceBeauty

8. Liah Yoo

Ulubiony obecnie kanał dotyczący pielęgnacji skóry. Liah ma ogromną wiedzę, testuje wspaniałe produkty i jest wspaniałą dziewczyną. Jej typ cery jest taki sam jak mój – ma skórę mieszaną. Jeśli jesteście posiadaczkami cery suchej, bardziej polubicie jej koleżankę – kanał Gothamista.

https://www.youtube.com/user/YellowyCream

9. Globsotry

Można powiedzieć, że to kanał o podróżach, ale to kanał o ludziach. O świecie i jego różnorodności i wspaniałości, a także problemach jakie go trapią. Cieszę się, że mogę zobaczyć trochę prawdy o świecie w tak łatwy sposób.

https://www.youtube.com/results?search_query=globstory

10. Pod mikroskopem

Kanał dla miłośników  dbania o zdrowie, dla ludzi z problemami zdowotnymi, dla tych, którzy zastanawiają się nad prawdziwością teorii naturoterapeutów i ogólnie dla żądnych wiedzy. Prowadzący ma ogromną wiedzę i specyficzne poczucie humoru, które osobiście lubię 🙂

https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ

 

Mam nadzieję, że porzez poznanie co lubię, możecie lepiej poznać mnie 🙂 Jakie są Wasze ulubione kanały?

 

Powiązane wpisy

Przegląd pudrów

2018-01-20 21:20:17
admin

8

Czy naturalne oznacza dobre dla skóry?

2017-12-28 22:23:14
admin

8

Czy trzeba używać kremu?

2017-09-28 20:37:26
admin

8

Rola opakowania

2017-09-18 16:48:51
admin

8

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *